Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Két hete folyamatosan szédülök...

Két hete folyamatosan szédülök. Többszöri pánikrohamom volt, ami visszatérő. Az egyik után vettem észre, hogy azóta is szédülök. A doki nem akar elküldeni ct-re, mondván, hogy ez idegi alapon van és a pánikroham után van ilyen folyamatos szédülés?

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz/pszichitárehez adott beutalót?
2015. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, pszichiáterhez elküldött. De ezeket a fajta gyógymódokat nem szeretem.
2015. júl. 12. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem szereted, ha még nem próbáltad?
2015. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

egyik ismerősömnek a pszichiátere gyógyszert írt fel rá , de neki ez nem javított az állapotán, így azt írnám le amitől nekem viszont elmúlt vagyis inkább kordában tartható...

CITROMFŰ TEA !!!!

Nem okoz függőséget és nincsen mellékhatása!

Ha kicsit rossz a közérzet, jöhet egy citromfűtea citrommal, cukorral ízesítve... szívdobogás esetén egy Q10 és egy galagonya tabletta (utóbbiból tea is lehet) és máris jobb a közérzet...:)

Olvastam azonban, hogy a citromfűtea esetenként szédülést okozhat, aminek némiképp ellentmond az ide linkelt oldal a citromfű teáról. amin pedig épp szédülésre is javasolják.

[link]

Ezért én azt mondanám, a puding próbája az evés, vagyis a kipróbálás. Nagy bajt nem okozhat. Mindenesetre ha a szédülés nem múlik ki kéne vizsgáltatni, mitől... (alacsony vérnyomás, hormonok, fülészeti probléma, meszesedés, vérszegénység...?... sajnos egy csomó probléma okozhatja) vagy mindig csak pánikroham után jön elő?

2015. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pánikroham utána jött elő igen.
2015. júl. 14. 11:08
 6/6 anonim válasza:
4/5 vagyok... és azóta próbáltad a citromfűteát? mert nekem az jó volt pánikrohamra...Pontosabban nálam előfordul, hogy időjárásnál (pl. vihar) akart előjönni, ilyenkor egyből megiszok egy bögrével és általában lecsendesedik:)
2015. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!