Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is így csinalja? Nagydolo...

Más is így csinalja? Nagydolog előtt némi wc papirt bedobni a wc kagylóba, hogy ne csobbanjon?

Figyelt kérdés

Lehet csak engem idegesít, ha felcsap a víz, de ezenkívűl az is jó benne hogy olyan mint egy hangtompító egyben, bár tudom ez humor kategóriának tűnik, talán lehetnek egészségügyi vonatkozásai is, nem tudom.

Az biztos akinek eddig mondtam a tippet, hálás volt érte..



2020. jan. 9. 19:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Csinálja* bocsi, szóval egyébként szinte teljesen hangtalanná teszi egyben, így kívülről hangtalan, a külső "szemlélőknek"
2020. jan. 9. 19:27
 2/8 gublug ***** válasza:
100%

Na hat az en kerdesem mar csak az, hogy mi a fraszert csereltek le a regi design-t, azt ami a segged alatt megtartotta a szart ilyen csusztatos csobbantos vacakra!

En mindig huzom a wc-t kozben h vigye automatice a szart es akkor nem is csobban.

2020. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gublug ***** válasza:

Nem ertem hova tuntek a regi jo wc-k!

Miert jo wz az uj design... Uj... 10-15 eves...vagymi...

2020. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert gondoltunk erre és direkt tálcásat vettünk
2020. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is így csinálom.
2020. jan. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az csak víz.
2020. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A tálcást mindig takarítani kell
2020. jan. 11. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha dobsz egy papírt a tálcásra, azt se kell pucolni. Amúgy ha csobbanóssal találkozok, és abba vagy fél métert papírt dobok. Úgy nagy eséllyel nem csobban. Amúgy szerintem is a tálcás a jobb.
2020. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!