Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti mit tesztek a folytonos...

Ti mit tesztek a folytonos stressz ellen? Van valakinek bevált módszere az erős, és folyamatos stressz ellen?

Figyelt kérdés
Most végeztem az egyetemen az első félévvel, kb november óta olyan erőssen és görcsösen stresszeltem a vizsgák miatt, hogy napokig nem aludtam, nem ettem, folyton szorongtam. Hálaazégnek nagyon jók lettek az eredményeim, és végeztem az összes vizsgámmal. De amint vége lett a vizsgáimnak már most elkezdtem a következő félév miatt stresszelni... már nagyon lestrapál ez és csak közben tudom elengedni magam... esetleg valaki akinek volt hasonlója mit tett/tesz ilyenek ellen? (Tudom, ez már beteges, de hátha valaki tud normálisat írni ez ügyben, ami segíthet)

2020. jan. 15. 16:36
 1/5 anonim válasza:
Nyugtatóra nem gondoltál?
2020. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Növényi alap nyugtatót szoktam használni, viszont nekem az se használ, szintetikusat meg nem szeretnék, mert az többet árt hosszútávon.

Sajnos kipróbáltam már, de nem igazán használt, inkább csak fáradtabb leszek tőle...😔

2020. jan. 17. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Legtutibb bevált módszereim


Napló amibe azt írod minden nap végén ami boldoggá tett


Meditáció (kicsit olvass utána hogyan kell mert amúgy csak ülés lesz és gondolkodás :D)


Wim Hof metódus (légzéstechnika)


És a legfontosabb. Önbecsülés megtalálása és saját értékek keresése.


Sport sokat segít és a rendszeres egészséges étkezés.


Nekem főzés is segít mert megnyugtat.



Remélem segítettem és remélem segítesz magadon


Hidd el megérdemled magadtól ezt a gondoskodást.

2020. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! Megpróbálom mindenképp! 🙂
2020. jan. 20. 17:41
 5/5 anonim válasza:
hmm nem tudom aktualis e, de azert leirom hatha. en lefekvesnel levendulas illoolajbol teszek a parnamra. a pszihologusom ajanlotta. nyugtato hatasu, segit lenyugodni. es nem csak alvasnal hanem mashol is szoktam. lehet nem mindenkinek jon be, de nekem segitett. aztan meg legzesgyakorlatokat csinaltam, amikor elkezdtem izgulni, szorongani. ezeket megtudod tanulni es anelkul h barki eszrevenned meg tudod csinalni.
2020. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!