Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy ami unalmas...

Miért van az, hogy ami unalmas sokáig tart, amit szeretünk csinálni az pedig hamar elmegy?

Figyelt kérdés

Annyira rossz ez így... Iskolában az a óra egy örökkévalóság, egy hét az iskolában, nem is tudom, hogy hogy bírom ki, de amikor 2 hét szünet van, azt veszem észre, hogy jééé holnap már suli.


Vagy ha tanulni kell... Úgy érzem, hogy már órák óta tanulok, nyűglődöm, belül ordítok, ránézek az órára és kb 2 perc telt el... Amikor meg élvezek valamit, vagy csak szeretem csinálni, akkor miért telik egy 2 óra 2 perc alatt?????


2020. jan. 18. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az idő relatív. Ezt már Einstein is megmondta.

Nem mindegy, hogy két percet a WC ajtó melyik oldalán töltesz el.

2020. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően az ember komformista - húz a kényelmes megoldások felé és menekül a munka elől. Menekül mindentől, ami számára kényelmetlen, amit korlátozott strukturális gondolkodása miatt nem ítél hasznosnak/élvezetesnek.

Ami konform, az jó - az a természetes, ami nem az, az a frusztráló

2020. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen.. sajnos ez van.. És mit tudok tenni ellene? Mert lassan az egészségem rovására megy az iskola.. 4 órában én megőrülök. Idegbajt kapok, a gyomromban érzem ,hogy ha nem mozdulok meg, és lebénulok helyben! Valahogy van egy olyan érzésem, hogy nem bírom ki ,hogy vége legyen, olyan, mintha izgatott lennék... Várnék valami jóra nagyon.. És ettől megőrülök. mire hazaérek a suliból én már meghaltam. 3-ra otthon vagyok, aztán jéé már este 10 van. És semmit nem csináltam. Csak éltem.
2020. jan. 18. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Relaxációs tréningre kellene menni
2020. jan. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!