Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kaptam egy üveg rush/poppers-t...

Kaptam egy üveg rush/poppers-t ismerősömtől. Nincs rajta címke, de tuti rush mert érzem. Van benne egy pici fehér gömb, valami bogyó. Meg valami kiülepedve az aljára. Beletett valamit?

Figyelt kérdés
Nincs rajta címke, de tuti hogy rush van benne, de valamit bele tehetett? valami egyéb kápszit? kicsi, szabályos gömb alakú fehér valami, és az üveg aljára valami fehér por van kiülepedve... ha összerázom, akkor zavaros.

#egészség #drog #disco #kábítószer #Rush #szexshop #szexbolt #discodrog #alkil-nitrit #alkil-nitritek
2020. jan. 20. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen cuccot kell elegáns mozdulattal kib.szni a kukába.
2020. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem qkába, hátha megveszi valaki.. csak meg kell találni ki.. aztán meg többet nem találkozni vele.. persze lehet nem is lehet már utána többet az illetővel ... ámen...
2020. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szabályos kis gömb, ott gurul az alján, olyan mintha direkt lenne benne pl hogy jobban párologjon, vagy nemtudom ,nem olyannak tűnik, az ismim se akitől kaptam. Rush használók, láttatok már az üveg alján ilyen kis fehér golyócskát?
2020. jan. 20. 18:21
 4/7 Porkandur válasza:
Szilikagélre tippelnék a pára lecsapódás ellen
2020. jan. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A golyó azért van benne, hogy keverje az oldatot. A poppers egy idő után besűrűsödne, ha nem lenne benne, ami felkeverje.
2020. jan. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy azért van benne a kis gömb, hogy a szennyeződéseket felszívja.
2020. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Az azért van, hogy keverje a folyadékot!
2020. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!