Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a fogamzásgátlót sörrel...

Ha a fogamzásgátlót sörrel vettem be és utána is ittam (3-4 óra alatt 1,5 litert max), akkor hatástalan lett a bogyó, vagy ettől nem lehet baja?

Figyelt kérdés
Nem nagyon ettem már aznap, de nem hánytam vagy ilyesmi.

2019. dec. 30. 17:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Hirtelen nagy mennyiségű alkohol, ezt már annak mondanám, az hatástalaníthatja. Szóval ha élsz nemi életet, használj kiegészítő védekezést!
2019. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Csak ha hanytal
2019. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem hánysz akkor nem.
2019. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak rá kb. 10 napra éltem nemi életet, de nem védekeztünk. Viszont ünnepekkor is iszogattam, de akkor vízzel vettem be a bogyeszt meg volt, hogy csak pár pohár pezsgőt. Így is gáz? Hányni egyszer sem hánytam, nem hagytam ki gyógyszert. Meg mióta az együttlét volt nem is ittam alkoholt.
2019. dec. 30. 18:07
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
gratulálok
2019. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Az alkohol semmilyen mértékben nem befolyásolja a fog.gátló hatását, ez köztudott tény. Akkor probléma csak, ha bevételt követően 4-5 órán belül kihányod vagy hasmenésed lesz, mivel eddig tart, míg felszívódik. Aki nem ért hozzá, az minek kommentel ide és minek osztogat id.ita tanácsokat?
2019. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem hánytál, nem lesz baj.
2019. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Ennyire félvállról veszed a dolgot, és csak két héttel később kérdezel? "Csak rá kb. 10 napra éltem nemi életet, de nem védekeztünk."

Ehhez én is csak gratulálni tudok.

2019. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Fogalmam sem volt róla, hogy hatással lehet rá, ugyanis a tájékoztató nem ír róla semmit és az orvosom sem szólt erről. Csak egy ismerősöm említette, hogy neki mondta a doki, hogy nem lehet. Honnan tudtam volna..?
2019. dec. 30. 18:21
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

Figyu! Ha erre alapozol, rosszul teszed.

Úgy veszem ki a szavaidból, hogy szeretsz bulizni, és nem vagy éppen monogám típus.

Ezzel nincs is semmi baj (egyenlőre), de ilyen téren ne a teherbe esés legyen a legnagyobb gondod.

Sokkal fontosabb az esetleges fertőzések, betegségek elkerülése.

Mindíg használjatok óvszert az alkalmi partnerekkel, és ha majd lesz egy állandó (és kizárólagos) partnered, akivel még nem tervezitek a gyerekvállalást, akkor használd a "bogyókat".

2019. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!