Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor utazok, előjön a gyomori...

Mikor utazok, előjön a gyomoridegem. Sokszor kell a mosdóba menjek ilyenkor. Mit tudnék ellene tenni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyébként semmi különöset. Veszel be nyugtatót vagy hányinger elleni gyógyszert és ennyi. Igyekkz keveset utazni, hacsak nem muszáj.


Elmehetsz pszichológuszhoz, de még a pszichiáterek között is annyi a sarlatán, hogy úgysem tud a gyökérproblémával semmit kezdeni. Csak az idődet húzza, igérget fűt-fát bogarat, és nem ér az egész semmit, amit csinál.


Jobb, ha csak a felszínt nézed: hányás ellen hányinger, félelem ellen nyugtató és minél kevesebbet kitenni magad az utazás stresszének. Maradj a négy fal között, amennyit csak lehet. Lehet, hogy ez nem jó megoldás, de nálam bevált.

2020. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menjél autóval, ott nincs mosdó.
2020. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mindig jön elő. Hányinger elleni gyógyszert szoktam bevenni, az segít. Szerintem semmi komoly, csak gondoltam hogy valaki tud még valami pluszt mondani :D Köszi mindenkinek!
2020. jan. 23. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!