Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van mostanában sűrűn...

Miért van mostanában sűrűn gyomoridegem? Nem nagyon, de egy kicsit és sokszor van olyan, hogy izgulok, mégha bármilyen kis apró dologra is gondolok. Aztán néha még idegesebb leszek, hogy kicsit ideges vagyok.

Figyelt kérdés
Nincsen semmi pszichológiai gondom, soha nem is volt, makk egészséges voltam mindig. Pedig nem vagyok egy ijedős ember, nem riadók meg semmitől, bármit megmerek tenni, csak egyből összerándul a gyomrom, mintha kicsit izgulnék. 24éves férfi vagyok, mindennap emberek között vagyok, sokat beszélgetek. De néha talán, mégha valamit mondani akarok és kivárom a sorom, talán még akkor is izgulok kicsit, hogy mit szólnak vagy mikor mondhatom.
2013. nov. 9. 12:03
 1/1 anonim válasza:
Szia! :) Az alapján amit leírtál (még ha nem is akarod ezt így felfogni,elhinni), szinte biztos, hogy lelki eredetű a dolog. Lehet olyan apróság is,amire nem is gondolsz (összekaptál egy barátoddal, stresszesebb melóhely, rossz hírt kaptál stb.) Ülj le egy tea mellé, és gondolkozz el,mi lehet az oka annak,hogy érezhetően idegesebb vagy, ha tudod az okát, sokkal egyszerűbb a megoldás! ha ez megvan, akkor pedig lelkileg kell tudatosan (ez a dolog valószínű tudat alatt hozta ezt így a "te tudtodra") elhinned, hogy nem lesz semmi bajod,nem kell aggódnod ki mit fog gondolni ha mondasz valamit, és tereld a figyelmed! Gondolj a jövődre, pozitív dolgokra, hogy miket tervezel, ez sokat segít! Ajánlom a citromfű teát, naponta 1-2 csésze 1 hét után csodákat tesz, éshidd el, nem nagy a baj! :) 19/L
2013. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!