Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan feszült vagyok...

Állandóan feszült vagyok gyomoridegem van hogyan lehetne átváltanom magam hogy más ember legyek nyugodt?

Figyelt kérdés
Sok stresz trauma ért engem az elmúlt 3 évben. Gyomoridegem van feszült vagyok de szeretnék megváltozni nyugodtabb lenni hogyan lehetne ellengedni magamból ezt a streszet az emberek álandóan idegesítenek beleértve a családomat is a sok problémájukal streszelnek. Nemakarok idegeskedni többé azt akarom hogy letoljak mindent magasról és nyugodt ember szeretnék lenni de mindig idegesítenek néha az az érzésem szándékosan is. Hogyan tudnák megváltozni nyugodt lenni??? Adjatok létszíves normális tanácsot.

2016. márc. 16. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Sedativ Pc,citromfű tea,Jutavit Valeriana harmony,Valeriana relax
2016. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mandala tea keverékek (Nekem kimondottan a Night Fly jött be:)
2016. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valeriana relax, sedaktive pc nem vált be, pszhihomókusnál is jártam erős gyógyszereket szedtem de már aludni tudok anyiban segített de a nappali feszkó nem megy ki belőlem. Ha sok embert láttok az úton nem merek arra elmenni főleg ha cigányok ő tőlük kifejezetten félek mert baba koromban bántottak engem meg anyám is.
2016. márc. 16. 13:48
 4/6 A kérdező kommentje:
mi ez mikor tömegiszonya meg tömeg undora van az embernek még ha 3 -4 en is vannak már rosszul vagyok 2 ember a max amitől nem vagyok fóbiás , fóbiás lennék mi ez?
2016. márc. 16. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Hiába, ha nem jutsz túl azokon a traumákon, amik miatt ilyen feszültségben vagy, semmi sem segít.
2016. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg a neten Popper Péter előadásait. Gyomoridegre citromfű és fehérakácvirág tea javasolt. Jót tehetnek még a B vitaminok és magnézium. A koffeint kerüld. És ami igazán hatásos az a testmozgás. Olyan amit kedvelsz. A ha azeretsz futni az nagyon ideális magad mögött hagyhatod a problémákat. Menj el kirándulni a madárcsicsergés és a zöld nyugtat. A lehfontosabb hogy inkább magaddal foglalkozz ne másokkal. Úgy sokkal könnyebb lesz. Az alkotás is nyugtat. Fotózz, rajzolj vagy ha ezek nem kötnek le keress egy hobbit ami szórakoztat és amiben el tudsz merülni.összeírhatod minden nap milyen jó dolgok történtek veled. Máris háttérbe kerülnek a rossszak.
2017. ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!