Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olyan embereket szeretnék...

Olyan embereket szeretnék kérdezni, akinek van szívritmuszavara? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval, akinél szívritmuszavart állapítottak meg, milyen tünetei vannak/voltak? Szédülés pl? És, ha igen milyen jellegű? Forgó, zuhanó, lebegő..?

2020. jan. 22. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon erős forgó volt. De nem vagyok biztos benne, hogy a szívritmuszavar okozta, mert volt egy fejsérüléses biciklibalesetem is.


Milyen tüneteket okozott biztosan?


Hirtelen pici apró ájulásérzeteket. Mire felfogtam, elmúlt. Rém kellemetlen...

Magas pulzust, 120+..

Mellkasi nehézérzést, mintha lenne rajta egy betontömb.

Kb ilyeneket. Nekem a szív felső feléből indul ki.

2020. jan. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És műtöttek vele? Vagy gyógyszert kaptál rá?

Nekem extráim vannak, amivel 2018-ban műteni akartak, de aztán hazaküldtek a műtőasztalról, mert nem volt elég rossz mellé ütésem ahhoz, hogy megműtsenek... igazából én csak ritkán érzek erősebb dobbanásokat, de egyáltalán nem zavar. Viszont van egy borzalmas tünetem, ami időközönként visszatér hónapokra. Nem forgó jellegű szédülés, hanem olyan, mintha lebegnék vagy zuhannék és mintha nem lenne jó valami az egyensúlyommal... már voltam ezzel orvosoknál, még Koponya Mr-t is csináltak és negatív lett. De ez a vacakság időről időre rámjön és olyankor állandóan 0-24 érzem és rettenetes.

Ezért próbálok rájönni, hogy mi okozhatja...

2020. jan. 23. 09:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan van mintha egy hajón lennék. De én pszichésen produkálom szerintem.

Már a ritmuszavar előtt is volt.

2020. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És állandóan érzed? Fekve is?
2020. márc. 28. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak járás közben. De nem állandóan. Akkor ha nagyon szorongok.
2020. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok. Nem műtöttek vele, bár a kardiológus mondta, hogyha elájulok tőle, akkor elsütik Debrecenben a plusz ingerületet adó részt.

Betalocot szedtem rá egy ideig. Manapság nem nagyon kell, szerencsére.

2020. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De mitől lesz ez az egész? Nem mondták? Én még a vizsgálati időpontomra várok ami 1 hónap múlva lesz és nagyon be vagyok sz@rva.
2020. márc. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!