Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta csak romlik a...

Napok óta csak romlik a közérzetem, fáradt vagyok és iszonyatosan ingerlékeny. Mitől lehet ez a hirtelen változás?

Figyelt kérdés
Már az ébredés is kínkeserves, úgy érzem magam mint aki napok óta nem alszik, nagyon nehéz tartanom magam mivel minden szóra neki tudnék ugrani az embereknek, mintha belülről akarnék felrobbanni. Legszívesebben semmit sem csinálnék, feküdnék egész nap dehát ezt nem tehetem meg sajnos, nagyon lehangolt is lettem. Mi okozhatja ezt? Másnál is van mostanság hasonló?

2020. jan. 24. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Frontérzékenység is okozhat ilyesmit.Igyál citromfű teát.
2020. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szedsz valamilyen vitaminkészítményt?

Érdemes lenne MagneB6-ot szedni.

Illetve ha tartós a probléma és nem javul, akkor egy általános vérképet sem ártana megnézerni, vashiány is okozhat ilyen tüneteket.

2020. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem sok gyümölcsöt, zöldséget enni, ezen kívül szedek C vitamint, tolom a fehérjét, általában nincs ilyen problémám. Még székrekedésem is van napok óta. Reméltem hogy elkerülhetem, de csak el kell menjek az orvoshoz
2020. jan. 26. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Hormonális változás is okozhat ilyen tüneteket. Nézz utána a pajzsmirigy alulműködésnek is.

Egy átlagos vérvétel nem lesz elég, ha tényleg hormonális eredetű a dolog.

2020. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!