Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja a fájdalmat és...

Mi okozhatja a fájdalmat és mit lehetne ellene tenni?

Figyelt kérdés

Üdv

Már egy hete érzem a nyakam jobb oldalában, hogy valami nem 100%.

Most leginkább olyan érzés mintha az izom lenne becsomósodva.

Kicsit félek attól hogy esetleg ér probléma lehet, mert konkrétan nem tudom mihez hasonlítani ezt az érzést. Nem olyan mint amikor elalszom a nyakam és merev lesz.

Olykor mintha átsugározna máshová is(leginkább a jobb karomba) de ez már lehet attól is, hogy sajnos képes vagyok mindent túldramatizálni és bebeszélem magamnak.

Mi okozhatja? Mi lehet az a szerv ami kiváltja ezt az érzést?

Csak annyira szeretnék megnyugodni, hogy semmiféle ér probléma nem áll fenn.

Gondoltam már arra is, hogy a párnámmal van gond és minden este erőltetve van, tehát amiatt fáj.

Érdemes lenne valamilyen dokival megnézetni?

Köszönöm előre a segítő válaszokat és köszönöm, de nem kérek a negatív hozzászólásokból...



2020. jan. 26. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha be van csomósodva az izom azt ki kell massziroztatni.Igen elõfordul,hogy rossz a párnád és ez miatt rossz pozicióban alszol.Vegyél olyan párnát ami követi a poziciót.Nekem is voltak ilyen problémáim amig le nem cseréltem a párnámat.
2020. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél meg nyugodni, akkor menj el reumatológiára. Nézesd meg a nyaki gerincedet, és ott kezelést is kapsz a nyaki izmokra.
2020. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!