Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja a torkomban lévő...

RekaFeher kérdése:

Mi okozhatja a torkomban lévő pici fájdalmat?

Figyelt kérdés

azt érzem, mintha megakadt volna egy kis kajamaradék a torkomban, 1 hete érzem, se nem jön ki, se nem tudom lenyelni, van hogy tüsszentek és köhögök, kkor megmozdul, láttam is egy enyhén gehér színű valami, ami a torkom középpontjában helyezkedik el, már annyira aggódtam, hogy belenyultam lemosott kézzel a torkomba, hozzá értem és egy mogyorónyi valami van ott, érzem, hogy ott van folyamatosan.

nagyon nyálkás a torkom azon része, ettem rá kenyeret is, hátha lecsúszik, de semmi. mintha bele lenne nőve a torkomba.

annyi féle választ találtam, de fogalmam sincs mi lehet.

szerintetek ezzel bemenjek a háziorvosomhoz? mert anya se látta vakuval világítottunk bele, csak én látom érzem is, sokszor van hányingerem, és erős gyomorfájásom is.

mi lehet ez?

tippem sincs.

szerintetek az orvos látni fogja, mert nagyon lent van...


2019. jún. 13. 20:31
 1/3 A kérdező kommentje:
fehér*
2019. jún. 13. 20:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább gégészhez menjél, nekik van olyan tükrük, amivel mélyre tudnak nézni.
2019. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Menj el gégészetre, lássa orvos. Nekem sok bajom volt a mandulámmal (míg ki nem vették), ezért számtalanszor megtükrözték a gégémet. Nem gáz, neked is biztosan megnézik majd és megmondják, mi a teendő! A hangszalagjaimat is ellenőrizték, úgy hogy látni fogják, mi van a torkodban.
2020. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!