Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Migrénes fejfájás! Valami...

Migrénes fejfájás! Valami ötlet ajándéknak?

Figyelt kérdés

Először is nem tudom, hogy jó kategóriába került-e a kérdés. Elnézést kérek ha nem.

Barátnőmnek nagyon gyakran van migrénes fejfájása. Hamarosan születésnapja lesz. Arra gondoltam hogy valami hasznos ajándékkal lepem meg. Még friss a kapcsolat, ezért nem ismerem eléggé. Így arra gondoltam hogy tudom róla hogy gyakran küzd a migrénnel. Ebben szeretnék neki segíteni egy ajándékkal, hogy kicsit elviselhetőbb legyen. Szerintetek jó ötlet? Nem tudom pontosan hogy mivel tudnám jobbá tenni a dolgot. Esetleg egy fűthető nyakpárna? Bármi ötletet szívesen fogadok. Vagy véleményt, hogy jó ötlet e ez.

Köszönöm szépen a segítséget előre is!

Mindketten felnőtt emberek vagyunk



2020. jan. 28. 17:25
 1/4 Annamarianna válasza:
0%
Semikeppen sem olyat ,pl tortat amiben tej van. Nagyvaloszinuseggel tejintoleranciaja van....ettol van a migrened fejfajasai.
2020. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Miért éppen tejtől lenne a migrén? A migrénnek ezer oka lehet. Étel (nem csak tej!), frontok,kimerültség,hormonváltozások. A fűthető párna nem rossz ötlet,mert a migrén oka akár a váll,nyak izmainak görcse is lehet,illetve, a migrén miatt is feszülhetnek ezek az izmok. És erre jó lehet a meleg (izomlazító hatású) párna.
2020. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezer és egy oka lehet a migrénnek és igazán az orvostudomány még nem is tudja mitől alakul ki. Nekem sincs meg az oka. De én nem örülnék ha ezzel kapcsolatban kapnék ajándékot. Mondjuk én max. egy zsák rohamoldót kaphatnék.
2020. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meleget ne, mert pl. Nekem erősíti a fájdalmat. Egy memória habos kispárna jó ötlet, ami alvás közben felveszi a nyak formáját. 🤗 Váll-nyak masszázs utalványnak is örülnék!
2020. jan. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!