Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Esetleg nektek valami ötlet,...

Esetleg nektek valami ötlet, hogy mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Már vagy két éve folyamatosan visszatérő hányinger, szédülés, egyensúlyzavar,fejfájás, fáradékonyság kínoz.A fáradékonyság addig megy, hogy naponta legalább 2-3 órát átalszom az iskolában, akaratom ellenére is.

Az orvosok nem tudnak mit mondani, ide-oda dobálgatnak csak, a leleteimen nincs semmi szervi probléma.

Az emberek közt is legtöbbször nagyon rosszul leszek. Ha sokan vannak rám tör a szédülés és a hányinger. Dühös leszek és legszívesebben felpofoznám az összeset, de ehelyett csak a lábamat rángatom ideglevezetésképp.

Ha egyedül sétálok és eljön mellettem valaki gyakran nem veszek levegőt akaratom ellenére is. Ez nagyon rossz, mert párszor már majdnem megfulladtam, nem tudtam mit csinálni, meg kellett várnom míg elmentek. Félek tőlük. Nem szívesen megyek társaságba, sőt.

Mi lehet a probléma, tud valaki valamit? Már nagyon szükségem van valami válaszra, mert nem bírom, hogy senki sem tudja. 17/L



2017. ápr. 1. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A pszichológust is megjártad már?
2017. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, azt még nem. Anyunak se merem megmondani milyen bajaim vannak, nélküle pedig szinte lehetetlen lenne felkeresni egy pszichológust.
2017. ápr. 1. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségre hajaz a dolog.
2017. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kinek mondhatnád el a bajodat ha nem az anyukádnak!?
2017. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Két barátomnak szoktam róla mesélni.
2017. ápr. 2. 13:32
 6/7 anonim ***** válasza:
De ők nem húznak ki a bajból, elég baj az ha anyukádban nem bízol.
2017. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatokon jártál eddig?Fülészet,szemészet,neurológia,nyaki doppler vizsgálat(az erek miatt),aztán gerinc eredetü is lehet,sőt kardiológust is érdemes meglátogatni.Na ha ezeken túl vagy,akkor lehet a pszihológus,mert az emberek közti félelem valóban némi szoc.fóbiára hajaz.Remélem segítettem!
2017. ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!