Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Azt halottam hogy 3 5 nap...

Azt halottam hogy 3 5 nap amíg kiürül a trevicta depo injekció igaz ez?

Figyelt kérdés
tehát igaz ez a feltelvés hogy három 4 nap alatt kiürül??

#revicta #gyosgyszer
2020. jan. 30. 13:46
1 2 3
 1/22 anarchy666 ***** válasza:
A depó injekciók legalább 1 hónapig tartanak. És mivel te depóban antipszichotikumot kapsz elégge valószínű, hogy szükseged van rá.
2020. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
egy honap az lehetlelen ??? nincs szügségem rá
2020. jan. 30. 16:17
 3/22 A kérdező kommentje:
a depo injekxiotol csak felszedem kg ot!! stb és pluszban meg a véleményen a pszihiátriárol az véleményen hogy emberek egészségével csak színdarabot játsznak semmi másra nem valók reméllem egy hét alatt kimegy mert nem jo hatásása van szurja be az magának aki adta anak való probálja meg orvos !!
2020. jan. 30. 16:31
 4/22 anonim ***** válasza:
Akkor ide is leírom. 3 hónap. És jó döntés volt a kolléga részéről jó hosszút adni.
2020. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
miért is igazt írom orvosok pszihiáterek csak megazdagoidnak emberek pénzéből másra nem valók csak tömni az embert gyoygszerrel pénz haszon huzás az egész másra nem valók csak egy nagy biznisz az emberek egészége !!! gyosgzerek amiket okoznak még rosszb mint amilyennek kelene lenni csak urulne ki az injekcio mert ugye mellékhatása a hízás akkor miért volt jo ötlet árulja el nekem ??
2020. jan. 30. 17:42
 6/22 anonim ***** válasza:
Nos, ha skizofrénként a hízás a legnagyobb problémád, akkor a kezelés hatásos.
2020. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
skizofrén lennék ha hangokat hallanák stb
2020. jan. 30. 17:46
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem minden skizofrén hall hangokat, de egyébként a betegségtudat hiánya már önmagában tipikus tünet. Éppen ezért kaptál injekciót, mert a tablettát nem vennéd be.
2020. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
és leggk=ozeleb ha nem megyek el injekcióra? vagy biztos van ez elen hogy mamra kiürüljön mert mondthatom marha jó hogy elhíztam pluszban még kedvenc sportomot is abbahagytam és ráadásul nem is vagyok valmi jól libidóm is teljesen elment és semmi euforia nem ér orvosok csak eggyet tudnak játszani az egészéggel orvostudomány céljaj tönkretenni az orvosok lerombolják az egészéget
2020. jan. 30. 17:50
 10/22 anonim ***** válasza:
Poénból senkinek nem adunk ilyen gyógyszert. Az elhízás nem a gyógyszer miatt van, hanem a zabálás miatt, igaz a gyógyszer növelheti az étvágyat, de nem kötelező kétpofára zabálni. Arra sem kényszerít senki, hogy ne sportolj. A libidóprobléma valóban megjelenhet, érdemes a kezelőorvosodnak ezt majd jelezni.
2020. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!