Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valami bajom a szalámi...

Lehet valami bajom a szalámi héjától?

Figyelt kérdés

4-5 nagyon vèkony szelet szalámiról elfelejtettem lehúzni a héját, ami műanyag, nem pedig műbél. Tegnap ettem reggelire, de éjszaka még éreztem kisebb gyomorpanaszokat, meg-meg fájdult a hasam, de csak egy kicsit, nem erősen, és nem sokáig.

Szerintetek már tovább jutott a beleimbe? Úgy gondolom ha megakadt volna a gyomromban már azóta kihánytam volna. Ráadásul mivel reggeli volt, más ételt ettem utána napközben, este jöttem rá hogy a héj at le kellett volna szedni.



2020. febr. 6. 05:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod.
2020. febr. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki fog menni természetes úton. Semmi bajod nem lesz tőle.
2020. febr. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne agódj nem lesz gond.
2020. febr. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! :)
2020. febr. 6. 06:50
 5/9 A kérdező kommentje:

Ma reggeli után azt tapasztalom hogy a gyomrom meg-megfájdul. Nem folyamatos a fájás, és nem is nagyon erős, de zavaró és kellemetlen. Szerintetek ettől lenne?

Nagyon kevés pici műanyag héj ment le, nem bírom elhinni hogy megakadt volna a gyomromban, hisz más dolgok (pl kukorica) is emésztetlenül távoznak.

2020. febr. 6. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:
És ha az első héj után nem vetted észre, akkor az 5. után hogyan ?
2020. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor sem vettem észre, este jöttem rá, szóltak.
2020. febr. 6. 23:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Kár hogy szóltak, tök nyugodtan ellettél volna.
2020. febr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utólag átgondolva igazad van részben, mert amíg nem tudtam teljesen nyugodt voltam, szerintem túlreagáltam, ami abból fakad hogy eléggé lassú az emésztésem és megijedtem nehogy baj legyen. Részben viszont jó hogy szóltak, mert ha nem tudom lehet eszek még belőle úgy..:/
2020. febr. 7. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!