Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon vacakul vagyok, hogyan...

Nagyon vacakul vagyok, hogyan fejezzem be így ezt a beadandót?

Figyelt kérdés

Napok óta migrénem van. :( Soha ilyen még nem fordult velem elő. Igazából menzeszem volt, túl meleg van, telihold is, én nem csodálom, hogy rosszul vagyok.


Viszont vasárnap éjfélig le kell adnom egy kb. 20 oldalas dolgozatot a Tudományos Diákköri Konferenciára, amiből csak 4 van meg. :( Nekiálltam időben, de a héten annyira vacakul voltam végig, hogy nem bírtam írni a gépemen. Most meg már teljesen ki vagyok futva az időből. Ha nem hasogatna a fejem, akkor talán meg tudnám írni. Kerültem már ilyen helyzetbe,hogy semmi időm nem maradt mert 2 éve egy sérülésem miatt csak a véghajrában tudtam írni. De akkor a lábam nem akadályozott az írásban. A jobb szememet alig bírom kinyitni most. :( Tegnap egész nap könnyeztem. Csütörtökön volt a legrosszabb, konkrétan csillagokat láttam. Előtte meg az aura is nagyon rossz volt.


Érzem, hogy vizes vagyok, be van dagadva a szemem is kicsit. Az sem segít, hogy borzalmas lakótársaim vannak, konkrétan nincs kedvem kimenni a konyhába sem. :( Aludni sem sikerül sajnos, napok óta max. 5-6 órákat, ami nekem nem elég.


Nagyon el vagyok keseredve. Nem az életem múlik ezen a versenyen, de PhD-ra szeretnék menni úgyhogy muszáj indulnom. :(



2020. febr. 8. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Írj a tanárnak egy e-mailt, hogy mi a helyzet, és kérd, hogy adjon póthatáridőt. Vigyél majd orvosi igazolást is.
2020. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Eddig csak a kifogások, hogy itt fáj ott fáj.
2020. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Tudomásom szerint a TDK nem kötelező. Ha nem tudod megírni, hát nem veszel részt a konferencián, ennyi. Ha nem utolsó éves vagy, indulhatsz jövőre is. Egyébként, ha utolsó éves vagy, akkor is, csak akkor a nyár eleji PhD felvételibe nem számít be.

De amíg ide irogatsz, és olvasod a bölcsebbnél bölcsebb tanácsokat, addig írhattál volna még néhány oldalt.

2020. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én valami olyasmire számítottam, hogy esetleg valami tipp bevált-e valakinek fejfájásra. Az okoskodással semmire se megyek, köszi.
2020. febr. 8. 18:18
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem vizes borogatás vált be a fejemen. Jobban, mint a fejfájás-csillapítók.
2020. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vizesedésre sokat kell inni, ez segít a fejfájáson is. A bedagadt szemekre tegyél jeget vagy hideg kanalat. Most van először migréned? Ügyeletes gyógyszertárba elmehetnél megkérdezni mit ajánlanak rá.
2020. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Én ilyennel már voltam benn az ügyeleten. Nagyon rendesek voltak és kaptam valami infúziót ami 2 órán belül rendberakott. Előtte napokig szenvedtem ha ezt tudom hamarabb elmegyek oda vagy a házi orvoshoz. Neked is ezt kellett volna tenned hétköznap orvoshoz menni. De ügyelet még van ha pedig ennyire durva migréned van amikor megjön akkor nőgyógyász neurológus tud írni ilyenkorra gyógyszert. De előtte az okát kéne kivizsgálni azon kívül hogy megvan. Ha nincs akkor marad a gyógyszer.
2020. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Egy barátnőm adott egy tablettát a migrén gyógyszeréből, kicsit szédülök tőle de már jobb azért. Amint tudok elmegyek a háziorvosomhoz a problémával.


Nem most volt először migrénem, de most extrém volt az átlaghoz képest. Barátnőmnek hányással jár, szóval lekopogom, nekem ennyire nem súlyos többnyire.

2020. febr. 8. 19:51
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Milyen szakon, milyen témában írod a dolgozatot?
2020. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2020. febr. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!