Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretném abba hagyni a...

Szeretném abba hagyni a fogamzásgátló tablettát és nem tudom, fejezzem be ezt a hónapot vagy azonnal befejezhetem?

Figyelt kérdés
Ha abba hagyom milyen változásokra számíthatok ? Mellem tényleg leereszkedik? És azt mondtak,hogy hízhatok is utána ,de én úgy tudtam a fogamzásgátlótol lehet elhízni nem az abba hagyásától. Előtte nekem nagyon pattanásos volt a bőröm, a gyógyszer abban segített , hogy nagyon szépen letisztult, ha abba hagyom utána ugyan olyan lesz a bőröm mint előtte ? /22

2017. okt. 13. 01:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az ilyen tünetek megjelenése egyénfüggő. Nekem a doki azt mondta, hogy rendesen fejezzem be az utolsó levelet, és kész. Azóta csak annyi változás történt, hogy kicsit erősebbek a görcsök, ha megjön.
2017. okt. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!