Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mélypont? Vagy nem is tudom...

Mélypont? Vagy nem is tudom hogy fejezzem ki magam.

Figyelt kérdés
Biztos volt már közözzetek olyan akinek volt az a bizonyos pont hogy elég. Nem akarsz semmi mást csinálni csak úgy lenni, hogy mindenki hagyjon békén. Mert azt hiszem nekem most jött el az a pont. Minden környezetem úgy érzem lehúzó erő. Vagy nem is tudom hogy fejezem ki magam. A témára vissza térve hogy jöttetek ki belőle? Hogy tudtatok újra talpra állni? Már több mindent próbáltam. De semmi mindig vissza esek ugyan ebbe az érzésbe :(

2017. júl. 26. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Többször is volt életemben, hogy na most volt elég. Ami nekem segített: Kiszakadni az adott közegből. Rossz párkapcsolatból, társaságból, munkahelyről. Egy darabig egyedül lenni, bicajozni, sétálgatni, kreatív hobbikkal foglalkozni. Én 2 hosszabb ilyen időszakom alatt írtam egy regényt, és megtanultam dobolni. De lehet bélyeget gyűjteni, kutyát nevelni, vagy bármit csinálni, ami feltölt.
2017. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 jeverezi ***** válasza:
depressziónak hívják kedves kérdező ezt az állapotot amiről beszélsz :( Menj el pszichiáter szakorvoshoz mert antidepresszívum kezelés szükséges számodra!
2017. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jeverezi ***** válasza:
Addig fordulj pszichiáterhez amíg még nincsenek öngyilkossági gondolataid!
2017. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!