Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet hirtelen rángás?

Mitől lehet hirtelen rángás?

Figyelt kérdés
Jó ideje tapasztalom, nem tudom milyen gyakorisággal. Mindegy hogy nyugodt vagyok-e vagy sem, előjel nélkül az egyik kezem vagy lábam véletlenszerűen megmozdul, mintha áramütés érte volna vagy ilyesmi. Nem érzek semmit, de nem tudom irányitani, csak fél másodpercre jön elő.Vaalaki hasonlóval? Előre is köszi :)
2010. júl. 23. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

tik-tak mozgásnak hívják. Általában antipszichotikumot adnak rá


Nincs esetleg OCD betegséged?

2010. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is van,főleg este elalvás előtt,sőt olyankor páromon is észre szoktam venni.
2010. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is van...de csak néha jön elő, az ujjam, a szemem, a lábamo bizonyos helyeken szokott így rángani:D én egyszerűen nem figyelek oda rá.
2010. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

első válaszol.: tudtommal nincs


Nem nagyon zavar de kinos néha xD Mások nem tulajdonitanak neki nagy figyelmet, de mégis majd elásnám magam a villamoson amikor hirtelen bemozdulok :P

2010. júl. 26. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
nem ártana egy ideggyógyászt felkeresni
2010. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!