Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kellene tennem a jobb...

Mit kellene tennem a jobb alvásért?

Figyelt kérdés

Hétvégeken bőven megelégszem a 7-8 óra alvással, magamtól felkelek, de hétköznapokon szenvedés a kelés. Már mindent kipróbáltam ami eszembe jutott.

Próbáltam már a 8,9-10,11-kor elalvást és más időpontokban való kelést. Elegem ma lett, mikor 8-kor már lefeküdtem, és 6 órakor ismét szenvedve keltem...

Sötétben alszok, benyomok egy 10 perces videót és azalatt ki is dőlök aztán a telefonom se világít már. Az ágyam baromi kényelmes, hangzavar nincs. Nem értem, miért van ez



2020. febr. 19. 06:42
 1/1 anonim válasza:
Ne telefonozz. Vagy kék fény szűrő. Vannak alkalmazások amelyekkel ki lehet számolni az alvás szakaszokat. Ha egy szakasz közepén vagy elején kelsz fel álmos leszel viszont ha pont jól akkor sokkal kipihentebb leszel. Az is számíthat hogy menyire szereted a munkahelyedet vagy iskoládat.
2020. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!