Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek/egyek, hogy kicsit...

Cinti016 kérdése:

Mit tegyek/egyek, hogy kicsit hízzak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Alapból elég vékony vagyok. Szeretnék rajta változtatni, de nem megy. 163 cm vagyok és 48 kg. Akárhányszor bele nézek a tükörbe, sosem tetszem magamnak, utálom... A béka segge alatt van az önbizalmam. Ebből fakad sokszor a féltékenységi rohamom is amit barátom ellen indítok. Mert ugye nagyon sok olyan nő van akik nálam sokkal jobban néznek ki, mindig irigykedem rájuk. :( Nagyobb mellek, jobb segg, stb. Folyton rettegek, hogy majd elhagy egy jobb nőért. Pedig nem egyszer elmondta már, hogy ő így szeret engem ahogy vagyok és neki én vagyok a legjobb akkor is ha megnézi a többi nőt. Szóval valami tipp, hogy hogyan szedhetnék fel pár kilót? Sokat eszek amúgy, nem diétázom. De képtelen vagyok hízni. Köszönöm! Privát is jöhet.

2020. febr. 23. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok csak 165 es 45 kg hagy ne mondjam 20 évesen. Genetika a melled nem feltétlen lesz nagyobb ha hízol nem biztos hogy odarakódik le. Próbálj a táplálkozásodon változtatni a kalória bevitelen. Változatos legyen ne csak mennyiségileg sok. Illetve mozogj sportolj. Mondom én akinél ez nem igen vált be. Sajnos gyors az anyagcserénk, de ettől még ugyanugy jol erzem magam és szerintem ne frusztraljon. Ugyanúgy lehet csinosan öltözni es vannak olyan fiúk akiknek ez jön be. Átérzem a problémádat próbálkozhatsz esetleg dietetikussal, vagy vizsgáltasd ki magad van e valami problema emögött. Anno en is voltam (endokrinológus, nőgyógyász, gasztroenterológia stb), de semmit nem találtak a szüleim is vékonyok genetika ez van.

A mértéktelen evést sem ajánlom én akkor híztam 2-3 kg amikor gyors kajákat ettem, de ahogy abbahagytam le is ment (nem is egészséges nem is éreztem magam jol). Szóval en inkabb azt ajanlom hogy szepen lassan fogadd el ezt majd ha terhes leszel hízol valamennyit keresd meg azokat a ruhákat amikben jol erzed magad jol all. A magasságodhoz egyebkent 53-63 kg felelne meg szóval közel vagy hozzá.

2020. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Ez sajnos genetika. Törődj bele.
2020. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!