Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik egészséges hízókúra?...

Létezik egészséges hízókúra? Vagy mit kell tennem, hogy hízzak egy kicsit? 25F

Figyelt kérdés
A magasságomhoz képest elég vékony vagyok (190 cm és 79 kg), ami egyre jobban zavar mostanában (pl. esik le rólam minden nadrág öv nélkül). Hogyan lehetne hízni pár kilót úgy, hogy nem zabálok két pofára zsíros ételeket pl. szalonnát? Van erre valamilyen jó módszer? Edzeni most nem akarok elkezdeni, régebben csináltam pár évig, akkor híztam 66kg-ról 86-ra, de mióta abbahagytam, megint csak fogyok folyamatosan.
2019. nov. 2. 21:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy eszek rendesen, tehát nem hagyok ki étkezést és nem kis adagokat eszek, mégis csak fogyok.
2019. nov. 2. 21:07
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Kivizsgáltak már ezzel?

Nincs semmi betegséged?

2019. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen sovány voltam...középiskola elején alig 55kg voltam 180 cm-es magasság mellett. De még egyetem elején is olyan 65-70 kg lehettem 190 cm-hez. Most már egy jó ideje 75-80 kg között mozgok, valahogy nem sikerül tartósan 80kg fölé mennem.
2019. nov. 2. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig nálad nyilván az edzés is fontos lenne. Abbahagytad, így az izmaid, amiket egy ideje nem használsz, kezdenek leépülni.

Hízni bármivel lehet, amiből sokat eszel, de leginkább a sok szénhidrát + sok zsír az, ami hizlalónak mondható. Fehérjéből is sok kell, az izmaidnak. Szóval mindhárom makrót emeld és mellette eddz. Nem muszáj szalonnát enni, elég sok ételben van zsír/olaj, húsok, tojás, avokádó, olajos magvak, sajt, tejföl...

2019. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az semmi. Én 16F vagyok, 200cm és 54kg. Semmi bajom nincs, pl. Nem vagyok anorexiás vágy ilyesmi, ilyen alkat vagyok. Bármit megehetnék nem hízok. Lehet veled is ez van.
2019. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!