Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hízzak egy kicsit?

Hogy hízzak egy kicsit?

Figyelt kérdés
Túl vékony vagyok. Szeretnék hízni olyan 3-5 kg-t. Miket egyek?
2019. máj. 25. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Édest, és ne mozogj. Filmezgess, csokizz, vagy csipszezz. Igyál kólát.
2019. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igyál meg 2 üveg ásványvizet és ne hugyozzál közben, az már 3 kiló...

...de tényleg, mi van akkor, ha 3-4 kilóval több leszel? Írjál 10-et, megértem, de ezt a súlyt egy rendes lakodalomból is haza lehet vinni :D

2019. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tök mindegy mit eszel, ha nincs meg a megfelelő napi bevitel, persze mindenkinél máshogy megy a dolog. Nálam az segített, hogy figyeltem az elején, hogy a napi minimum 2000 kalória meglegyen.(Előtte volt hogy az 1000-et se érte el) Emellett elkezdtem súlyzós edzést heti rendszerességgel. Azóta +5kg, és 2 számmal nagyobb méret. (Ami gyorsan hatott nekem az a cukros limonádé volt, de mivel nem túl egészséges, így inkább abbahagytam, és tojást, kenyeret kiadós adagokat kezdtem el enni)
2019. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sportolj és attól éhesebb leszel egyél sok húst és akkor nem zsírban hanem izomban hízol. Az izom több kg-t nyom :)
2019. okt. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!