Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem bírok vizet inni!?

Nem bírok vizet inni!?

Figyelt kérdés

Már kb 3-4 éve CSAK szörpön és gyümölcsleveken élek, emrt nem vagyok képes vizet inni önagában..


És nem, ez nemgyermekkori elkényeztetés, meg függőség. Muszáj volt váltanom, mert a víztők hányingerem lett, 2 decit is alig bírtam legyűrni...


szörpöt simán megiszok, egyszerre 2 ltiert is, gyümölcsléből 5-öt is.


2020. febr. 25. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Nem egészséges, és nem mellékesen nagyon hizlal.

2020. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes tényleg, én meg a reggeli kávémon kívül szinte csak vizet iszok, pont azért, mert egészséges. Nekem a nagymértékű szörpfogyasztástól lenne hanyingerem, ha belegondolnék, mit viszek a szervezetembe.😃
2020. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Alapból nekem is :D De hát mégis ez a helyzet..


egy pohár víz után akármilyen szomjas vagyok, hányingerem van, mintha "kilökné" a szervezetem

2020. febr. 25. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes, és sajnos gyanúsan függőség már.

Sajnos én is kevés tiszta vizet fogyasztok, de nálam nincs "mellékhatás", egyszerűen csak furcsa, hogy egy ízetlen valami gurul le a torkomon. Általában teázok. Menza jellegűen készítem, másfél literes kancsóhoz egy filter.

Azt azért megjegyezném, hogy amikor tényleg szomjas vagyok (már jelzi a szervezetem), és nem megszokásból kortyolok, akkor a víz esik a legjobban.

2020. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem akartam vizet inni és elkezdtem ízesített ásványvizeken élni, de mind tele van minden xarral és már csömöröm van ezektől is, egyszerűen nince egy jó ízű, olcsó ital, kapják be!
2020. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Egy tipp. Rakj csapvízbe/ ásványvízbe citromot, uborkát vagy gyümölcsöket, akár almát, szőlőt vagy fagyasztott málnát, epret is lehet.
2020. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mintha a citrom nem lenne gyümölcs, nem tudom miért külön írtam.😅
2020. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!