Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegretolt, Frontint, Citagent...

Tegretolt, Frontint, Citagent és Tiapridalt szedek már 54 napja (alkoholelvonás, depresszió, szorongás) és mostanság már napközben is álmos leszek tőlük. Ezek közül melyik okozhat álmosságot? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Eleinte nem jelentkezett ilyen tünet.Amennyiben szólok a kezelőorvosomnak akkor csökkenti a gyógyszerek adagjait?

2017. máj. 14. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegyikről fokozatosan le kellene szoknod.
2017. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik okozhat külön-külön is álmosságot, egyben meg pláne! valószínűleg túl nagy adagokat kapsz.beszélj a dokival, hogy csökkentse! Amikor meg teljesen jól leszel, lassan csökkentve hagyd el mindegyiket!
2017. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fentiek közül leginkább a Frontin az, ami álmosíthat.

(én minden felsoroltat szedtem már.)

2017. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én alkoholista voltam de keményen. Aztán rádöbbentem h ez amit csinálok sz@ar..semiféle gyógyszereket nem szedtem h javítsa a közérzetem. Elkezdtem edzeni és meggyőződésemmé vált hogy lerakom a piát. És végig is csináltam..gyógyszer függőség tény hogy jobb mint az alkohol függőség. De mindkettő szánalmas nem?
2017. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a legrosszabb hogy egyik szenvedély betegséget a másikkal akarják helyettesiteni.

Mert mind kettő szenvedély betegség, és nem tudja senki hogy melyik a károsabb.

2017. máj. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobban vagytok?
2022. márc. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mizu?
ápr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!