Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A külső aranyér elrákosodhat?...

A külső aranyér elrákosodhat? Vagy lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés
Már elég régóta kinnt van,de semmi panaszom rá,tehát nem is érzem csak ott va és idegesít.Vetessem le?
2010. júl. 24. 20:07
 1/3 anonim válasza:
A helyedben én nem várnék...volt nekem is,vártam-halogattam h.majd elmúlik,volt amikor visszahúzódott,de az évek során egyre durvább lett,olyan is volt amikor sem ülni,sem állni...semmit nem birtam csinálni a fájdalomtól...:(...A lényeg...elmentem a dokihoz és ő mondta h.még időben jöttem,mert az aranyér elrákosodhat,de nálam még semmi elváltozás nem volt!:)...Szerintem menj el a dokihoz,igaz nem a legkellemesebb a beavatkozás,de kilehet birni!:)
2010. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az aranyér nem rákosodik el, ez tévhit. Annyi az igazságtartalma, hogy rákos bélbetegségek okozhatnak aranyérhez hasonló tüneteket, ezért össze lehet téveszteni. Ezért kell kivizsgáltatni. Az anyarér maga egyszerű visszértágulat, nem rákosodik.
2010. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az aranyér NEM szokott elrákosodni, viszont elég sok kellemetlenséget tud okozni, tehát mindenképp érdemes kezeltetni.
2010. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!