Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor húzódik már vissza a...

Mikor húzódik már vissza a külső aranyér?

Figyelt kérdés

Csütörtökön jött elő, elég nagy körülbelül fél hüvelykujjnyi és elég zavaró, nem nagyon tudok ülni, se feküdni háton vagy oldalt, annyira nem fáj inkább zavaró a tudat és néha éget, nyilall. Csütörtökön már bekentem Reparon krémmel és este kamillás ülőfürdőt vettem. Ezt azóta mindennap 2x megteszem + Reparon kúpot is használok reggel és este is. Viszont nem nagyon múlik.. Talán egy picit kisebb lett, szerencsére nagyobb nem és nem is vérzik, de így semmit nem tudok csinálni! Mikor fog visszahúzódni? Nagyon félek hogy meg kell műttetni! :(


Köszi a válaszokat előre is!


2010. aug. 22. 14:14
 1/2 margoz ***** válasza:
100%

Amikor bele ülsz a jó meleg vizbe,akkor egy ujjal nyomd visza a ki fordult végbélt,ugy mintha kupot adnál be magadnak,és a kupot is küld utánna,gyorsabban helyre álsz.

Ezt többször is meg csinálhatod/a kupot nem kell mindig/

és gyakran szoritsd össze a feneked hogy az izom erösödjön.

2010. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem rendszersen van aranyér problémám, (kb havonta egyszer előjön) és az a tapasztalat, hogy akármennyire helyrejön, sosem lesz már "az igazi", szal ki lehet tapintani, h hol volt a gond...VISZONT nekem még sosem volt ilyen nagy!! max. borsó méret...Vissza kéne menni sürgősen a dokihoz, ha ez a helyzet, mert így tényleg műtét lesz a vége:S + esetleg próbálj ki más krémeket is, én pl. hemoridot használok, az nagyon jól hűsít és gyorsan hatni szokott.

2010. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!