Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt múlik el a...

Mennyi idő alatt múlik el a külső aranyér?

Figyelt kérdés

Egyszer már volt, de akkor nem tudtam mi ez és nem is fájt ennyire valamint nem volt ilyen nagy és kezelés nélkül elmúlt 2-3 nap alatt. A mostani kb. egy fél hüvelykujjnyi, nem vérzik de fáj, nem nagyon tudok hosszabb ideig ülni vagy feküdni, csak hason. Eléggé kellemetlen a dolog! :( Tegnap jött ki, előtte nap is éreztem hogy fáj egy kicsit, de akkor még nem dudorodott ki vagy csak nagyon picit, tegnap kijött, de ma már jobban fáj, bár lehet elfeküdtem az este. Kérdésem az hogy mennyi idő alatt múlik el? Vettem Preparon kenőcsöt és kúpot, tegnap kétszer bekentem este pedig kamillás ülőfürdőt vettem, ma még egyszer kentem be és egy kúpot használtam el. Nem lett kisebb mára, de nagyobb se. Ez jó jel? Eléggé zavaró és nem is tudok semmit csinálni! :(


Köszi a válaszokat előre is!


20/L


2010. aug. 20. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyulladás a kenőcstől, kúptól megszűnhet, de az aranyér nem múlik el. Időnként begyullad és vérezhet is. Legjobb megoldás a műtét. De sajna akkor is kiújulásra hajlamos.
2010. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15.33 vagyok.


Amúgy 3-4 nap.

2010. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Igen ara gondoltam h mikor bújuk vissza, mert ez így borzalmas! És fáj is! :S :(
2010. aug. 20. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Szorítsd össze a fogad, és próbáld meg a bekrémezett ujjaddal visszadugni a helyére! Ha benn van a helyén nem irritálódik, hamarabb gyógyul.
2010. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!