Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Csontból csavar kivétel után érezhetően jobb lesz a lábam?

Szóval az a helyzet hogy alul a bukámnál 2 csavarral van rogzítve a velőürszeg felül 1 el. Alul a legalsónak a hegye kilóg a sipcsontomból, jeleztem orvosnak hogy zavar minden eggyes lépésnél utánna pedig fáj is és ő aztmondta még nem lehet kivenni. Én arra lennék kiváncsi akinek volt már ilyen utánna érezhetően jobb hogy nincs ott a csavar és nem zavar vagy nem sokkal jobb a helyzet?

Kérdések hasonló témákban:
eltávolítás, műtét, csont, járás, törés, boka, csavar, sípcsont, fémkivétel, fáj csonttörés

márc. 10. 21:09  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Facsavart találtam a gumiban, kivétel után a gumi nem engedett le, hogyha lassú defekt sincs akkor érdemes bevinni gumishoz, vagy nem ment mélyre úgyhogy ne foglalkozzak vele?
Elülső keresztszalag műtét után kiveszik a csavart a lábamból?
Miből áll egy csavar kivétel mennyit kell utánna kórházba lenni és szabad járni utánna?
Bokából csavar kivétel után a varratszedés történhet a műtét utáni 9.10. Napon?
Egy bő éve született a gyerekem, azóta kivétel nélkül minden éjjel legalább kétszer ki mell mennem a mosdóba. Mitől lehet, illetve mit tudok tenni ellene?
Bokatörés után érdemes kivetetni a csavarokat?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!