Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz vagy agyverzes a...

Stressz vagy agyverzes a valószínűbb?

Figyelt kérdés
Mostanaban volt egy szakításom, ami nagyon megviselt. Nagyon rosszul ébredtem. Egész nap szedeleg a fejem, zsibbadnak a végtagjaim, mikor melyik.. Emiatt ijedtem meg, hogy agyverzes és mióta ettol parázok azóta felerosodtek a tünetek. A jobb kezemen a mutatoujjam be-be zsibbad egy pici időre többször is. Gyenge is vagyok. Gyorsan ver a szívem, nehezen kapok levegőt,gyomoridegem van. Éreztem már magam hasonlóan idegi alapon csak most intenzívebben érzem. 20 éves lány vagyok.
2020. márc. 12. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Pánikroham?

Te beképzeled, a szervezet pedig gyártja hozzá a tüneteket.

2020. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Agyvérzésnél te nem jársz-kelsz és végzed a napi dolgaidat, ott már az is feltételes eset, hogy egyáltalán eszméleténél van, és képes-e a beszédre, aki átesik rajta.

Tünetet az is csinálhat, hogy paráztatod magad a semmin, és bebeszéled magadnak hogy valami súlyos bajod van.

2020. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jobban vagyok, de a mutatóujjamban azóta is érzem a zsibbadas. Vagyis időnként egy pár másodpercre, aztán elmúlik.

2020. márc. 13. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!