Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti is idegesek vagytok a...

Ti is idegesek vagytok a járvány miatt?

Figyelt kérdés

Először teljesen hidegen hagyott a hír, de most hogy kezdik bevezetni a korlátozásokat és elfogyott kb minden a boltból, még a leg hétköznapibb dolog is, kezdek nagyon ingerülté válni.

Mi lesz ebből? Mert sok jó biztos, hogy nem.



2020. márc. 16. 16:32
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és hiába lesznek nyitva a boltok, ha semmit nem lehet majd kapni ...
2020. márc. 16. 16:34
 2/20 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, főleg h nekem sosincs itthon 100 kg liszt, max 1-2 és most, hogy pont elfogyott 2 boltban sem kaptam :DDDDD haljak éhen, a szomszédnál meg láttam, hogy 12 -es kartoncsomagban vitte be az előbb ..:D
2020. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ezért kell inkább bevásárolni a leselkedés helyett.
2020. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem leselkedtem, pont akkor vittem el előttük a kutyát, amikor 2en szenvedték be a lisztkötegeket :D
2020. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Ja most lesz az, hogy aki eddig hisztériát kiáltott meg kiröhögte az embereket, majd beb..ssza kővel a szomszéd fejét és elveszi a karton lisztet. Mert neki nincs.
2020. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Dehogyis, majd lesz a boltban, ha meg nem, akkor darálok zabpelyhet és lesz lisztem :) Ne magadból indulj ki, méregzsák.
2020. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Várható.
2020. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ételjegy és katonai egységcsomagok lesznek ha tényleg beüt a szar.


Amíg viszont vannak olyan hősök akik etetik a mamlasz fejeteket 😃 addig nem lesz gond.

2020. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Katonai MRE nem rossz ötlet, az utolsó részét nem tudtam értelmezni, pontosan kik is a hősök? A kormány mert nem hagyja éhen halni az adófizetőit? Hű de nagy hősök :)
2020. márc. 16. 16:57
 10/20 A kérdező kommentje:
A legtöbb hiány inkább abból adódik, hogy lezárják a határokat és nem nagyon lehet importálni, nem azért mert tényleg akkora hiány lenne, karácsonykor sincs hiány semmiből, csak akkor az import is megy rendesen. Magyarország ugye meg nem nagyon termel annyit, amennyi elég lenne ...
2020. márc. 16. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!