Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti is idegesek vagytok a...

Ti is idegesek vagytok a járvány miatt?

Figyelt kérdés

Először teljesen hidegen hagyott a hír, de most hogy kezdik bevezetni a korlátozásokat és elfogyott kb minden a boltból, még a leg hétköznapibb dolog is, kezdek nagyon ingerülté válni.

Mi lesz ebből? Mert sok jó biztos, hogy nem.



2020. márc. 16. 16:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem... a hősök alatt az ellátólánc tagjait értem. Akik a szar idején is bemennek dolgozni.


A farmok, húsüzemek, tejüzemek, gyümölcsösök, áruszállítók, logisztikusok és végül a frontvonalban a bolti eladók, akiket kiraktak most éhbérért maszk nélkül :(


Na ők az igazi hősök, akik katasztrófa idején is etetik a sok agyatlan magyart, akik még tegnap kávézgattak, sörözgettek, bulizgattak mert szerintük "médiahiszti"

2020. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Azért elég sok kaja magyar pl a Tescoban.


Szóval lenne remény hogy ellássuk egy ideig magunkat... csak ehhez összefogás kell, és óvni a hétköznapi hősöket, akik mondjuk 300 prüszkölő vásárlót is kiszolgálnak maszk nélkül.

2020. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem, a hiány abból adódik, hogy mindenki felvásárol mindent. A határ zár NEM érinti az áruszállítást. A boltokba lenne folyamat áru, de mivel ezt senki nem tudja megérteni, így üresek a polcok. De remélem betiltja a kormány az ilyen fajta vásárlást és megbünteti azokat akik ilyet csinálnak. Igen a vírus komoly probléma, de a boltokban MINDIG lesz kaja, kiveve ha felvásárol mindenki mindent.
2020. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
46%

Elképzelni nem tudom, mit akarnak az emberek csinálni raklapnyi liszttel. Nálam egy zacskó is bemolyosodik, annyira ritkán használom. Megjegyzem, a nagyszüleimben még élénken élt a háború emléke, mikor elhunytak, sok kilószám dobáltam ki a lisztet, cukrot, rizst, amik még az ágyneműtartókban is fellelhetőek voltak.. Mind bebogarasodott.

Érdemes inkább kész, szeletel kenyeret, zsemlét venni és lefagyasztani, meg konzerveket, mirelit hús és zöldség termékeket, zsírt, vajat, száraz felvágottakat, sajtot, teát, ásványvizet oszt ennyi.

2020. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#13,


"A boltokban MINDIG lesz kaja"


Ezt írásban adod és garantálod nekem 1, 2 és 3 hónapon belül is, amennyiben teljes Eu-ban beüt a szar, akkor is?


Mondjuk adnál egy 1 millió forintos garanciát rá nekem, hogy tökéletes lesz az ellátás a következő negyedévben? Nem ma, nem holnap, hanem 3 hónapig!


Amúgy meg amíg van pénzem, annyit veszek amennyit akarok. Qrvára semmi köze senkinek hozzá, liberális piac van.

A boltoknak és a kormánynak KELL szabályozni a termékforgalmat, ahogy a maszkoknál is.

2020. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Több dolog miatt is rosszul érint a járvány:

1. Rendeltem egy merevlemezt egy budapesti boltba. A héten érkezik meg. Ha bezárják a boltot a héten, akkor az ott élő rokonom ne, tudja átvenni.

2. Gondnokság alá vételi pert indított tavaly ellenem a Gyámhivatal, mert olyan rossz lelkiállapotban voltam a mama halála miatt. De már előre gondnokság alá vagyok véve úgy, ahogy azt a Gyámhivatal akarja, ehhez nem kérdeztek meg senkit a környezetemből. A szakértő és a tanúk szerint szerint, sőt, a gondnok szerint nincs erre szükség, ám a Gyámhivatal nem akar elállni a pertől. Már egyszer elhalasztotta a bíróság a döntéshozást. Ha a koronavírus elhúzódik, akkor teljesen szükségtelenül gondnokság alatt fogok maradni akár évekig is, a Gyámhivatal hülyesége miatt.

Kedves kérdező, van Interneted. Rendelj online!

2020. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#10: Az importot beengedik, legfeljebb sofőrt kell váltani a határon.
2020. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Bizony ezt ki is hagytam. Tehát a corona karantén nem bénítja meg teljesen az országot, ettől nem kell félni. '

Igen, nagy szopás gazdaságilag... de ha akár pár napot is tétovázunk, lehet dupla annyi fertőzött már rombadönti az eüt. Utána viszi magávak a gazdaságot is mégjobban sajnos. Minden tekintetben öngyilkosság lenne mondjuk 10 eser fertőzött helyett 100 ezer.

2020. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
44%

17:52

17:54


Aki felelősen gondolkodik és nem akar megbetegedni, az pl. "önkéntes karanténban" otthon marad.

Ehhez viszont be kell spájzolni.

Olyan nincsen, közben azért kimegy a boltba meg a piacra a fertőzöttek közé.


Értve??

2020. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nem kell szarni a sajtó úgyis felfújja
2020. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!