Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tényleg létezik frontérzékenys...

Tényleg létezik frontérzékenység? Orvosok szerint is ez egy igazi "kór"?

Figyelt kérdés
Sok embernek tényleg attól lehet fejfájása, hogy megérzi ha változik / változni fog a front? És ez mitől alakúl ki?
2020. márc. 20. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen létezik. Sajnos én is megérzem ha megváltozik az idő, van amikor olyan migrénes fejfájásom van, hogy alig bírok dolgozni mellette. Nem tudom mitől alakul ki. Nekem akkor kezdte amikor kiköltöztem Angliába. Gondolhatod, hogy mit élhetek át sokszor-
2020. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sose tudd meg inkabb. Mert letezik. Fejfajasom van, szedelgek neha, fajnak a serult izuleteim ( kezilabdaztam versenyszeruen)pexig csak 32 vagyok. A fejfajasom sokat javult miota figyelek rá es tobbet iszok ilyenkor, tobbet mozgok szabadban.
2020. márc. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Létezik. Nem tudom, mitől alakul ki, gondolom ez amolyan jelzés, hogy változás lesz. Csak hát ma már nem veszi akkor hasznát az ember, mint mondjuk az őskorban.
2020. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is van.Én pld a kettős frontot + hidegfrontot megérzem.Idegesebb is vagyok és mellé még a fejem is fáj.Szeles időtől is.Hogy mitől alakult így nem tudom.
2020. márc. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg létezik frontérzékenység. Orvosok szerint ez nem egy igazi "kór".
2020. márc. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1-es

Pedig nálunk is vannak frontok. Akkor hogyan van ez?

Lehet, hogy létezik, de hogy minden 2.fejfájós is erre fogja mindig, holott más az oka, az is biztos.

2020. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Időpont tegnap 22:46-nak.


Tudom, hogy othon is van front. Ssosem tudtam mi az a fejfájás. 33 évesen költöztem ki Angliába. Olyan 40- 42 évesen már tudtam, hogy milyen rossz érzés, szinte tehetetlen az ember ha a gyógyszer sem segít . Lehet a kor miatt van, de ma 46 évesen csak akkor van fejfájásom ha front van.

2020. márc. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!