Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rosszul érzem magam mit kéne...

Rosszul érzem magam mit kéne tennem? Bővebben a leírásban .

Figyelt kérdés
Fent vagyok az egyik közösségi oldalon és állandóan ugy érzem hogy szar a profilképem ... nem tudom megfejteni mi bajom de mindíg az az érzésem a kép miatt vagyok láthatatlan mindenkinek. Ugyanakkor persze nem szeretnék kihivó képet közzétenni magamról... valahogy mindíg nagyon " műnek " érzem a saját képeimet. Nem tudok természetes képet csinálni magamról ( legalábbis nekem ez a benyomásom ) valahogy nem találom hogy tudnám kifejezni azt aki én vagyok egy profilképpel... valami tipp hogy hogyan változtassak ezen ?

2020. márc. 23. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Lehet, hogy nem a kép a szar, hanem te vagy ronda.
2020. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1


Nem kedves , megnyugtatlak nem vagyok ronda :P

2020. márc. 23. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Irigyellek, hogy ez a legnagyobb problémád.
2020. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2


Nem nem ez a legnagyobb problémám. Éppen ezért foglalkozom ezzel mert az életem szar ... de azért mert ti erről nem tudtok semmit az nem jelenti hogy muszáj parasztnak lenni ...

2020. márc. 23. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Legyen ez a legynagyobb gondod... ha egy ilyen fasságon akár 1 percig is van időd gondolkozni, akkor csodás életed van.
2020. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!