Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? Deprsszió?

Mi bajom lehet? Deprsszió?

Figyelt kérdés

Már régóta, talán évek óta küzdök azzal, hogy már semmiben nem látok jót, mindenben a rosszat, semmi nem érdekel, soha nincs energiám és semmiben nem találok örömöt. Állandóan fáradt vagyok és egész nap aludnék, de este pedig mindenen kattog az agyam. Motivációm tényleg konkrétan semmihez nincs már. Bármit szerettem régen csinálni, bármilyen hobbim is volt régebben mind eltűntek. Mostanában csak felkelek, bemegyek a suliba(persze most nem), hazamegyek, otthon megtanulom amit kell, és onnantól utána csak nézek ki a fejemből egész nap. Egy rövidebb videót vagy sorozatrészt sem tudok már megnézni annyira nem tudok figyelni már semmire. Már a régi barátaimmal sem beszélek, egyáltalán nem is tartom velük a kapcsolatot, napközben is csak azzal beszélek akivel nagyon muszáj. Ettől függetlenül mégis mindig azon gondolkodom, hogy vajon mások mit gondolhatnak rólam és nagyon rosszul érzem magam a saját bőrömben. Napról napra egyre csúnyábbnak is látom magam és úgy érzem minden ember ezt figyeli állandóan. Próbáltam többször éheztetni magam is emiatt, hogyha talán fogyok majd szebbnek látnak, pedig tudom, hogy

soha nem voltam kövér, a valaha volt legnehezebb súlyom 46 kg. Nagyon nem szeretek már emberek közé menni emiatt mert állandóan szorongok, hogy mások mennyivel jobbak nálam. Rengetegszer ok nélkül rámtör a sírás is. Nagyon sokat elmélkedem az élet értelmén de soha nem jövök rá és ez annyira elkeserít hogy néha már gondolkodtam az életemnek a végetvetésén is. Állandóan aggódom a jövő miatt is mert nem látok magam előtt semmi jövőképet. Fogalmam sincs hogyan szedjem össze magam.

17/L


2020. márc. 23. 20:55
 1/1 anonim válasza:
Nagyon jól jönne neked, ha valakinek el tudnád mondani ezeket és beszélnél róla vele, aki megért, akár tud azzal azonosulni amit érzel. Most egy barátra, olyan személyre gondolok akinek szívesen mondod el a problémád ha úgy van, de akár szerintem egy pszhiológus is jól jöhetne neked, ne félj felvállalni ha baj van!
2020. ápr. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!