Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj a térdem? Lehet,...

Miért fáj a térdem? Lehet, hogy a hideg idő miatt megfázott? Akkor előtte reggelente fájt volna? Mi lehet a baja? Nagy gondra gondoljak?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 nappal ezelőtt éreztem, hogy reggelente fáj, mint aki el van gémberedve, ma reggeltől meg szinte egyfolytában fáj. Legfőképp akkor, ha kinyújtom, és ha átmozgatom, akkor elmúlik, de utána megint fáj. Miért lehet? Nem ütöttem be sehova, de egész héten farmarban voltam, ami eláll a lábamtól. Lehet hogy megfázott? Akkor is szokott fájni csak reggelente?
2008. nov. 21. 16:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Senki nem ír rá semmit? Kezdek megijedni!
2008. nov. 21. 22:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj el ortopéd orvoshoz. A térdedet meg kell rotgenezni, mert ha fiatal is vagy akkor is lehet porckopásod (ez elofordúl egész fiatal sportoloknál is,) ezért mindjárt el kell kezdeni a kezelését. Ne hanyagold el, mert a fájdalmon kívul még a járásoddal is problémád lesz,foleg ha lépcson kellesz menni. (saját tapasztalat).

De lehet meniszkusz is, azt pedig meg kell muteni.

2009. nov. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!