Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Mi okozhat erős mellkasi és háti égő érzést?

Néhány perccel ezelőtt kezdődött. Szinte egyszerre elkezdett erősen égni, fájni a mellkasom egy tenyérnyi részen és ennek megfelelő magasságban a hátam is hasonló nagyságú területen ugyanúgy ég, fáj. Ittam egy kevés szódabikarbónás vizet, hátha a gyomrom lett valamitől nagyon savas, de nem változott a helyzet.

márc. 26. 11:01  Privát üzenet  

A válaszok

Hát pl. tüdőgyulladás.

Meg még úgy ezer más dolog.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 26. 11:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Gondolom, a tüdőgyulladás más tüneteket is okozna, pl. láz, rossz közérzet, köhögés, stb., de nekem ezek közül semmi nincs.

# 2/4Időpont márc. 26. 11:17 Privát üzenet
És mit reméltél ennek a kérdésnek a feltételével?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 26. 11:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Amit mások remélnek az ezen az oldalon feltett kérdésükkel.

# 4/4Időpont márc. 26. 11:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akinek volt hörghuruttól erős, folyamatos mellkasi fájdalma mennyi idő után múlt el?
Tünetek: minden reggel hányás (gyomorsav + a tegnap este ettem, ittam), hasmenés (ma reggel véres volt), erős belső mellkasi fájdalom (mintha üresség lenne bent, ami feszít és...
Erős mellkasi fájdalmam van bizonyos időközönként, mi lehet ez?
Évek óta meglévő időnként visszatérő problémám: erős mellkasi fádalom, ami torokfájással kezdődik, még a fogamba is kisugárzik. Tüdőmet, szívemet is nézték ott nem volt semmi...
Refluxom van, és nagyon erös mellkasi fájdalmam, másnak van ilyen?
Karate. Erőnléti edzésen a gyakorlatot követően a szívverésem nagyon felpörög, erős szívmunkát, és mellkasi nyomást érzek.22 éves vagyok.12 éve sportolok.3-4 hónapja jelentkezik...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!