Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudom kicsit buta a kérdés és...

Tudom kicsit buta a kérdés és már a csapból is ez folyik. Két hete tartó torok kaparás miatti enyhe köhögés mögött állhat koronavírus? 2 hét alatt más tünet ( láz. Stb ) nem volt.

Figyelt kérdés
köhögés, láz, koronavírus
2020. márc. 27. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Nem tudom mit csináljak 😑
2020. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy sima megfázás, de mivel akár tünetmentesen is lehet az ember koronavírusos, így a fene se tudja.

Ha ez megnyugtat, nekem is kapar a torkom, és kicsit köhécselek is emiatt. Ilyen tavaszi időszakban, normál esetben, ezt az ember észre se venné, annyira természetes. Ha pedig koronavírus, akkor hála az égnek, hogy ennyivel megússzuk.

2020. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet ez is. Sok embernél enyhe tünetekkel jelentkezik.
2020. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyomorsav, reflux. Ha savanykás ízű a szád és fehér a nyelved, akkor meg főleg.
2020. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én igazából csak attól aggódom, hogy ha az is két hét után még rosszabbodhat? gondolok itt arra , hogy súlyosbodna a helyzet. Vagy az már 2 hét alatt kijött volna jobban?
2020. márc. 27. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!