Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet korona vírus?

Lehet korona vírus?

Figyelt kérdés
Időnként jön rám köhögés, de nem érzem magam gyengének és van étvágyam! Lehet korona vírus? És egyfolytában melegem van!

2020. márc. 30. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet. De az is lehet, hogy nem.
2020. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem
2020. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem mérj egy testhőmérsékletet.

Van akin csak átmegy a vírus.Nem olyan durva az esetek nagy részében.Ne ess pánikba.

2020. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ezt így senki nem tudja a távolból diagnosztizálni nálad. Lázat érdemes mérni, a köhögés mellett a legjellemzőbb tünet, de persze a láz hiánya sem zárja ki egyértelműen a koronát. Megijedni nem kell, lehetőség szerint az embereket kerüld.
2020. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha kimelegedve hideget ittam? És ha csak itthon jön rám a köhögés?
2020. márc. 30. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy vírus fertőzés azért az esetek többségében, gyengeséggel, fáradtsággal, fej fájással,izom fájdalommal jár együtt. Láz, hőemelkedés is jellemző. Szerintem neked sima meghűlésed van.
2020. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi tüneted van akkor valószínűbb hogy simán csak megfáztál. A korona általában erős végtag és/vagy fejfájással is együtt jár.
2020. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!