Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Esténként nehézlégzés. A korona?

Esténként nehézlégzés. A korona?

Figyelt kérdés
Egy hete itthon vagyok, lázzal kezdtem végülis (eddig úgy tudtam, hogy egy akkori tura során meghultem és azért lett ez). Nem rosszabbodott a helyzet (pont egy hete volt), láz sincs . Viszont esténként mintha nehézlégzésem lenne , de érdekes módon szinte csak akkor jön elo, mikor nézem a híreket ezügyben ...mintha pszihoszomatikus lenne. Inkább hurutos, de olykor száraz köhögésem van, de nem fáj semmim. Az tény , hogy ritkán elszivok egy szálat, ma unatkoztam és szívtam egyet. Tudtommal nem vagyok asztmás stb. Sportolok is. Szóval szerintetek mikor hívjam az orvost , vagy ez hogy működik ? Csúszik-mászik a súlyos eset , nem bír levegőt venni tőle ? Sajnos olvasok ritka eseteket ugyan,de fiatalokról halált ezügyben és megijeszt. Köszi , 24F

2020. márc. 28. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet korona. Az esetek fele tünetmentes... vannak enyhe tünetek..és a többi a súlyos.
2020. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És akkor az enyém most a súlyos kategória ? Nem érzek oxigénhianyt stb
2020. márc. 28. 23:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább pszichés probléma... a híreknél rám is rám jön a pánik, elég gyakran, s az okozhat fulladást. Amíg nincs lázad, ne aggódj a vírus miatt!!! Az egy alapvető tünet!
2020. márc. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem ez a nagyon enyhe panasz.


Még a 40 fokhoz közelítő láz, nehézlégzés és köhögés is kb otthon kifekhető ha nem tartós.


Kórházi kezelésre csak a csillapíthatatlan láz, súlyos köhögés és fulladás szorul

2020. márc. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Vagy sertésinfluenza, vagy madárinfluenza, vagy Híradó allergia, esetleg hatalmi visszaélés allergia, netán karantén fóbia. Nem viccnek szántam a válaszom, inkább elgondolkodtatóul.
2020. márc. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2020. márc. 29. 00:50
 7/8 anonim válasza:
Hogy vagy azóta?
2020. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jól szerencsére !
2020. ápr. 18. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!