Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rosszul voltam az előbb,...

Rosszul voltam az előbb, felhívhatom ilyen miatt a háziorvosomat? Félek.

Figyelt kérdés

Nem koronás tüneteim vannak. Tulajdonképp a rosdzullétemnek vélhetőleg köze nincs hozzá. Az előbb nagyon megszédültem (mostanában ez gyakori), hirtelen szívdobogás jött rám,csikart a hasam és nagyon megijedtem. Fiatal vagyok (25) nem vagyok kicsit sem tulsúlyos es nem táplálkozom zsírosan, rengeteget mozgok. Az egyedüli probléma a stressz és sajnos a koffeinfogyasztásom. Már jobban vagyok, de ez mostanában többször fordult elő és nagyon félek. Olyan, mint valami pànikroham, mert nagyon nyugtalan is vagyok közben, remeg a kezem is. Annyira nem rossz, hogy mentőre lenne szükség, de azért ijesztő,és szeretnék valami tanácsot kapni. Az a baj, hogy tudom, most vizsgalatra nem mehetek, és ez még inkább megijeszt,bepanikolok hogy nem tudok ezzel orvoshoz fordulni. Szerintetek felhívhatom ilyennel a háziorvost vagy ne zavarjam?-tudom, mennyi gondjuk van mostanában.

Kérlek ne hurrogjatok le, csak normális választ kérnék! Köszönöm!



2020. ápr. 7. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, hívd fel és ha ő is úgy látja, hogy a stressz miatt van ír fel nyugtatót, velem is ezt tette, bár csak azután, hogy egyik este annyira rosszul lettem, hogy mentőt kellett hívni (mondjuk én pár évtizeddel idősebb vagyok nálad). Addig csak azt mondta, igyak sok folyadékot és pihenjek.
2020. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy mennyi koffeint fogyasztasz, de az is okozhat önmagában ilyen panaszokat.
2020. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell orvost hívni. Ne igyál kávét, pihenj sokat. Ennyire egyszerű....
2020. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Úristen,az azért már durva, ami Neked volt. Vigyázz magadra!
2020. ápr. 7. 15:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, valoszinu a stressz. En 2 hete erzem, szorongok, panikolok es a mai nap mondom mar azt, hogy jobban vagyok. Mindenkit megvisel a jelenlegi helyzet, a hirtelen valtozasok, a nyomaszto hangulat es a bizonytalansag. Ugyal kevesebb koffeint, az triggereli ezt az egeszet.
2020. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem! Sajnos mivel sokszor eleg korán kelek (hajnal 4 körül) munka miatt, ezért függtem rá mostanában, de le kell szoknom róla.
2020. ápr. 7. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy vérnyomásmérőt inkább és nézd meg, ilyen esetekben mennyi a vérnyomásod. Az orvos is okosabb lesz, ha erről van valami infó.
2020. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es, ok, és miért kell ilyen hangnemben válaszolni, ha ezt nem teszed hozzá is megértem, de mindegy.


8-as: köszi,az lesz, veszek.

2020. ápr. 7. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!