Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kérhetem a háziorvosomat,...

Kérhetem a háziorvosomat, hogy írjon fel féreghajtót?

Figyelt kérdés
A cicánknál (aki benti, kinti) észrevettük, hogy férges. Én nagyon félek a férgektől, kimostunk már mindent, de csak úgy nyugodnék meg, ha én is féregteleníteném magam. Anélkül, hogy bevizsgáltatnánk a székletet laborba vagy ilyesmi, írhat fel tablettát? Mert a konkrét féreg típusát tudjuk, hogy milyen volt a cicának, egy széles spektrumú gyógyszer jó lenne rá
2018. okt. 7. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A hagyma kihajtja belőle. De hogy hogyan eteted meg vele vagy mibe kevered be h megegye az más kérdés.
2018. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem a macskának akarom adni, neki vettünk féreghajtót, holnap visszük el a dokinak, hogy adja be, mert mi nem bírjuk sajnos. De én magunkat is féltem, hogy mi is megfertőzödtünk. De úgy olvastam h embernek való tabletta vényköteles
2018. okt. 7. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!