Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a bezártság tüneteket...

Ez a bezártság tüneteket produkál, szédülés, gyengeség, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 10:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Menj ki, és mozogj, sétálj, hagyd, hogy termelődjön a D-Vitamin


Nyilván a kijárási korlátozásokról szóló rendelet betartása mellett.

2020. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyik reggel engem is elkapott egy ilyen érzés. Aztán erőt vettem magamon és kiültem az erkélyre egy órára. Pont sütött a nap, napoztam, mélyeket lélegeztem és esküszöm minden tünet elmúlt utána. Azóta a reggelimet kint eszem meg, remélem marad a jó idő!
2020. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólóknak igazuk van; menj ki a levegőre, sétálj szedd a D-vitamint. Amikor nekem volt ilyen, a sok folyadék is segített.
2020. ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Próbálj egy kis időre elszakadni a kütyüktől. Lehet, hogy túl sokat vagy előtte azért szédülsz. Ja, meg persze levegőzz.
2020. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A punnyadás klasszikus tünetei. Terápia: séta, bicajozás. De nem a tömegben, hanem a peremvidéken, a mezőn, erdőben, elhagyott bányákban, ilyesmi.:)
2020. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sportolj,menjél levegőre,napfényre,igyál sok folyadékot .
2020. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szidd azt a sok hülyét, aki kijárási tilalmat akar.
2020. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi van most,de én is hihetetlenül gyenge vagyok. Tegnap kezdődött,ma hangyányit jobb ,de az semmi. Olyan érzés mintha nem aludtam volna egész éjjel, semmihez és senkihez sincs kedvem. Pedig egyébként a jó napos idő mindig feldob.
2020. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt érzem én is. Pedig most végre albatok 8-10 órákat és mégis alig vonszolom magam. Szédülök, rossz a gyomrom pedig egeszséges ételeket főzök, mégsincs étvágyam. Csak aludnék meg feküdnék meg sírnék. De az sem megy. Semmihez nincs.kedvem. De a mozfás tényleg segít valamit. Ha rá tudom venni magam utána jobb lesz. Meg hallgass vidám zenéket, koncertfelvételeket a neten a kedvenc előadóidtól. Nekem az segít néha

Bár vannak napok amikor semmi ;(

2020. ápr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Foglald el magad! Ne szenvedj már ennyire!

Egy kis lakásban töltött idő nem fog megolni! Takaritsd ki a lakást, főzz finomat, erkély, egy üveg bor, tornazz! Ne unatkozz!

2020. ápr. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!