Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetseges e ongyogyitas es...

Jácint78 kérdése:

Lehetseges e ongyogyitas es egeszseg tudatos elet a modern vilagban?

Figyelt kérdés
Biztos tudjatok hogy a sorkotelesseg megszunese utan egyre puhanyabb lett a lakossag...de kulfoldrol beszivargo eletvitel ben tetten erheto hogy vannak majdnem mutans kepesegekkel rendelkezo emberek es csoportok tehat sztem keszul valami az emberek tudattalanjaban...nezd meg usa ban mekkora kulturaja van a sportoknak tancoknak es milyen idealis alkatu emberek fejlodtek ki ha kirakatnak tunik is engem ez motival hogy sulykontrollal rendszeres mozgassal es extrem tudomanyokkal vertezem fel magam emellett puritan eletet elek es sajat magam nezek utana a hazai visszas elveknek...

#gyógyítás #lemondás #életmód #puhanysag #sulykontroll
2020. ápr. 14. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Isten óvjon az amerikai élet utánzásától! Az csak az ottaniaknak felel meg. Itt nem mennél vele sokra.
2020. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden csak akarat kérdése, de az amerikai példa elég rossz.
2020. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A filmeken mutatott amerikai színészek nem úgy néznek ki, mint az átlagos állampolgár, el vagy erősen tévedve.
2020. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amerikát sem lehet egységesként kezelni.


Hiszen egy kontinens méretű ország.


Rengeteg egészségtudatos, sportos ember él ott, meg sok elhízott proli.


Sokat jártam USA-ban, sok példát láttam mindenre. Társadalmi rétegek szerint hatalmas a szórás

2020. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A vilag nyelv a szamitogepek mobilok technologiak tudomanyok mind oda csoportosulnak es ok diktaljak a kereskedelmet es jog alapjait a statisztikakat stb...ugy latom sokan nem ertjuk hogy egyszer meg szuksegunk lehet nemzetkozi osszefogasra az allitolagos globalis problemak kezelesehez...minket meg elnyomnak a romlott europai birodalmak es rabszolganak nezik a lakossagot itt is vannak lepusztult es csilllogo teruletek de itt a milliardos is csak kismiska es csak a korruptak tudnak fejlodni onallosodni...
2020. ápr. 26. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!