Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Évek óta rosszat álmodok!...

Évek óta rosszat álmodok! Mindig! Sosem tudom ki aludni magam teljesen. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Vagy rosszakat de teljesen változatosan (èg valami, megcsalnak, meghalnak, ellopjak valamimet) vagy oltári nagy hülyeségeket pl: hugomat akit imádok bedobtàk a Dunába bilinccsel a kezén sok másik emberrel együtt és egy valamit hozhattam ki a Dunából és nem ő volt hanem egy rekesz sör. Vagy hogy a volt általános iskolai tanárnőm leszbikus lett és szerelmet vallott. Páromnak szoktam mondani ezeket néha annyit mondott hogy menjek pszichológushoz. Nem tudom hogy ez mennyire normális vagy esetleg patikában vegyek valami alvás javítót? Próbáltam azt hogy 6 után nem eszem de ugyan olyan rosszat álmodtam mint máskor ..
2020. ápr. 14. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezekből már írhattál volna egy novelláskötetet. Hallgass a férjedre!
2020. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már ebből a pár sorból az látszik, nagyon nem bízol magadban és az életben . És nem túl jó az önismereted.
2020. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!