Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mi lehet erre a...

Szerintetek mi lehet erre a megoldás? Hányinger, illetve hasmenés.

Figyelt kérdés
10en éves koromban nagyon hányingeres voltam, kocsiban például. Ez elmúlt egy időre, ám másfél-két éve újra előjött, majd terhes lettem rá pár hónapra, de 9 hetesen elvetéltem.:( A terhességem alatt az 5. héttől borzalmas hányingerrel, illetve 7.en hányással küszködtem. Azóta nem próbálkoztunk újra a babáért, egy fél év múlva szeretnénk. Viszont nagyon sokat megy a hasam (lágyabb széklet nem a híg) és kocsiban most kb két hete már az anyósülésen is, illetve a liftben is sokszor rosszul leszek. Mitől lehet ez? Reggelire nem sokat eszek, de eddig se nagyon ettem. Terhes nem vagyok.

2019. aug. 5. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Az állandó lágy széklet áteresztő bél szindrómára utalhat. Helytelen étrend következtében alakul ki. (Étolajok, ill. rostszegény táplálkozás.)
2019. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!