Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek szerintetek?

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan kínoz depresszió rossz gondolataim vannak és iszonyatosan nagy kissebségi koplexusaim vannak nem kívánom a szexet 28 leszek nem sokára de semmi életcélom úgy érzem amibe belefogok az úgy is balul fog elsűlni a múltban olyanokon átmentem amin egy átlagos ember nem volt hogy saját anyámtól is megilyedtem olyanokat áttéltem de ami lényeg hogy nem volt még sosem barátnőmn 28 évesen se csók semmi szerintetek normális ez így???
2020. ápr. 17. 16:41
 1/2 pyetro válasza:
Nem igazán normális, én is 28 vagyok, de csók, sex volt már, első komolyabb csók 14 évesen, 16 évesen sex, de ezeken felül vannak komoly céljaim, lakás, ház, önállósodás idővel család, nehezen megvalósíthatóak, de nem adom fel, az a legrosszabb, legkönnyebb dolog, feladni és picsogni... Szóval szedd össze magad és csináld ami boldoggá tesz!
2020. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jah lehet igazd lehet
2020. máj. 12. 16:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!