Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 hete tartó vállfájdalom...

3 hete tartó vállfájdalom gyulladás mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Dokihoz nem lehet menni csak sürgős esetben. Gyógyszert nem akarok állandóan szedni, gyulladáscsökkentőt.
2020. máj. 1. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez a korona (mint minden, mostanság). Itt a vég. A gyógyszerszedés vége.
2020. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cataflam vagy Voltaren biztosan csökkenti a fájdalmat, nem kell fájdalommal élni. Vizes borogatás (szobahőmérséklet) biztosan segít.

Mellesleg hozzáteszem, nekem egyszer volt egy kb. 1 évig tartó vállizületi történésem, amikor a jobb karomat nem tudtam vállmagasság fölé emelni, mert akkor jelentkezett a fájdalom. Szerencsére ilyen mozdulatot nem kellett tennem, így csak kb. 1 év után vettem észre, hogy már nem fáj az a mozdulat. Soha nem derült ki, hogy mi okozta.

2020. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hasonló nekem is mind a két vállam. Ha fentebb emelem már érzem hogy kegyetlen fáj, meg alvás után érzem vagy csak ha fekszek egy órát utána is. Szerintem be van gyulladva

De se dagadás semmi jele nincs

Nem tudom hogy mitől jött ez elő

Hasonló érzés mikor influenzás voltam úgy március elején de az el is múlt. Ott kezem lábam fájt

2020. máj. 1. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Befagyott vállnak hívják. Olvass utána, de igazából csak tüneti kezelést tudsz alkalmazni.
2020. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy rokonomnak erre a problémára az ortopédus aflamint adott és gyógytornára küldte. Jelen helyzetben az aflamint háziorvos is felírhatja és az óvatos mozgatás helyettesítheti a gyógytornát. Mozgatni muszáj ha csillapodik a fájdalom, mert még jobban beáll.
2020. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!